Особливості обов’язкового автострахування в Україні

Обсуждение всего, что имеет колеса
Ответить
Аватара пользователя
Vasilisa
Сообщения: 306
Зарегистрирован: Сб, 17 мар 2018, 12:51

Особливості обов’язкового автострахування в Україні

Сообщение Vasilisa »

Хочу запитати вас про страхування авто. Як гадаєте для чого воно потрібне? І взагалі чи потрібно його робити, можливо просто їздити обережно, навіщо витрачати зайві кошти?


Аватара пользователя
Kaktuss
Сообщения: 494
Зарегистрирован: Ср, 27 янв 2016, 11:48

Re: Особливості обов’язкового автострахування в Україні

Сообщение Kaktuss »

Vasilisa писал(а): Пн, 06 май 2024, 06:04 Хочу запитати вас про страхування авто. Як гадаєте для чого воно потрібне? І взагалі чи потрібно його робити, можливо просто їздити обережно, навіщо витрачати зайві кошти?

Автострахування покликане убезпечити власника транспортного засобу від фінансових ризиків у разі ДТП, викрадення, стихійного лиха чи інших обставин. Існує два основні види:

1) КАСКО - добровільне комплексне страхування автомобіля, що покриває збитки від його пошкодження, знищення чи викрадення. Тобто захищає майнові інтереси самого власника.

2) ОСЦПВ (автоцивілка) - обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Воно компенсує шкоду, завдану іншим учасникам дорожнього руху у випадку, якщо ви стали винуватцем ДТП.

Багато хто думає: "Якщо я буду обережним, то нічого не станеться". Але навіть при ідеальній їзді ніхто не застрахований від некоректних дій інших водіїв чи форс-мажорних обставин. Саме тоді і спрацює страховка.

Уявіть: ви зіткнулися з іншою машиною, є постраждалі. Навіть якщо це не ваша провина, доведеться компенсувати збитки. А без ОСЦПВ ця сума може виявитися астрономічною. Тому обов'язкове автострахування - це не просто забаганка, а важливий крок задля безпеки решти учасників дорожнього руху.

Детальніше про особливості та види автострахування в Україні можна прочитати за посиланням: autotheme.info для вас це буде корисним.


Ответить

Вернуться в «Авто/Вело/Мото»