Ботулінотерапія

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Селянин
Сообщения: 192
Зарегистрирован: Вс, 05 июн 2016, 14:27

Ботулінотерапія

Сообщение Селянин »

Привіт, усім. Я вже давно хочу на консультацію до косметолога записатися, щоб у подальшому скористатися можливістю зробити ботулінотерапію. Можете мені порадити салон краси, у якому вам вже доводилося бувати?


Аватара пользователя
HaTali
Сообщения: 1095
Зарегистрирован: Вт, 01 мар 2016, 07:21

Re: Ботулінотерапія

Сообщение HaTali »

Селянин писал(а): Пн, 28 окт 2019, 15:48 Привіт, усім. Я вже давно хочу на консультацію до косметолога записатися, щоб у подальшому скористатися можливістю зробити ботулінотерапію. Можете мені порадити салон краси, у якому вам вже доводилося бувати?
Так, звісно. Нещодавно я сама задумалася про те, що було б дуже непогано знайти салон краси, у який можна буде час від часу заглядати. Ось тут http://www.rai.in.ua/face/botulinoterapiya диспорт ціна вказана невисока та опис самої процедури ви можете продивитися. Менше години косметолог витратить на те, щоб ваша шкіра омолодилася, та зморшки зникли. Боятися нічого, результат – вже на третій день ви самостійно побачите, коли подивитеся у дзеркало. Я вважаю, що кожна жінка обов’язково повинна займатися своїм зовнішнім виглядом, щоб почувати себе впевнено у будь-якій ситуації.


Аватара пользователя
Klim
Сообщения: 296
Зарегистрирован: Вт, 25 окт 2016, 19:27

Re: Ботулінотерапія

Сообщение Klim »

Сейчас перед праздниками вообще не реально попасть в салон, если вам не срочно, то мой совет - ждите когда все отпразднуют))


Аватара пользователя
lenaR
Сообщения: 349
Зарегистрирован: Вт, 25 окт 2016, 19:25

Re: Ботулінотерапія

Сообщение lenaR »

Вы правы, я сама еле успела записаться к косметологу на сайте https://mybeauty.ua/salon/studiya-molodosti перед корпоративом. Хочу немного освежить личико, чтобы на празднике выглядеть на все 100%. Есть такой экспресс уход - как раз перед важными мероприятиями я часто такое делаю. Сразу пару лет долой! Плюс качественный макияж и хорошенько выспаться - вот секреты того, как нормально выглядеть.


Ответить

Вернуться в «Разное»