Молдовське вино

Темы, не относящиеся ни к одному другому разделу
Ответить
Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 697
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Молдовське вино

Сообщение Nanya »

Всім привіт! Хочу до свят придбати смачне молдовське вино, але не знаю яке обрати. Хочу, щоб ви мені порадили смачні варіанти, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно купити.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Молдовське вино

Сообщение Jurik »

Я сам дуже люблю молдавські вина, вони особливо смачні. Якщо хочеш, можу залишити тобі інформацію про магазин, де величезний вибір вин, та ціни на них дуже навіть лояльні, оскільки багато знижок.


Аватара пользователя
Nanya
Сообщения: 697
Зарегистрирован: Вс, 19 фев 2017, 19:11

Re: Молдовське вино

Сообщение Nanya »

Я ще жодного разу не купувала алкоголь в інтернеті, тому зовсім не орієнтуюсь в магазинах. Дуже цікаво, яке молдовське вино подобається найбільше тобі? А на магазин, залиш, будь ласка, посилання.


Аватара пользователя
Jurik
Сообщения: 1032
Зарегистрирован: Вс, 26 фев 2017, 21:57

Re: Молдовське вино

Сообщение Jurik »

Обожнюю вино Bostavan Кагор Пастораль десертне https://maudau.com.ua/category/vyno/cou ... in=moldova а купую його завжди в інтернет-магазині Maudau. В ароматі характерні відтінки сливи, чорносливу, відтінки меду та чорної смородини, у смаку тонкі нотки чорносливу, меду, кави з довгим приємним присмаком.

Вино просто чудово підійде до Великодніх свят. Тим більше, на нього зараз діє досить приємна знижка, тому купуй декілька пляшок. Вони точно не будуть зайвими.


Ответить

Вернуться в «Разное»